15,874
edits
Reinhartmax (talk | contribs) |
Reinhartmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
| data-sort-value=1153 | ''[[EP153|Love, Totodile Style]]'' | | data-sort-value=1153 | ''[[EP153|Love, Totodile Style]]'' | ||
| [[File:Trixie Pidgey Peck.png|200px]] | | [[File:Trixie Pidgey Peck.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[File:016Pidgey.png|96px|link=Pidgey (Pokémon)]] | |||
| [[Malachi]]'s {{p|Pidgey|Ken}} | |||
| {{m|Peck}} | |||
| data-sort-value=1153 | ''[[EP164|Carrying On!]]'' | |||
| [[File:Denjirō Pidgey Peck.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:016Pidgey.png|96px|link=Pidgey (Pokémon)]] | | [[File:016Pidgey.png|96px|link=Pidgey (Pokémon)]] |
edits