52,563
edits
Line 75: | Line 75: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | ||
| 奧多馬雷 / 奥多马雷 ''Àoduōmǎléi'' | | 奧多馬雷 / 奥多马雷 ''Àoduōmǎléi'' | ||
| Transliteration of its Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| อัลโต้มาเร่ ''Altomare'' | |||
| Transliteration of its Japanese name | | Transliteration of its Japanese name | ||
|} | |} |