1,886
edits
Line 660: | Line 660: | ||
| Alola | | Alola | ||
| From its Japanese and English name | | From its Japanese and English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Greek | |||
| Αλόλα ''Alola'' | |||
| Transcription of its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits