19,420
edits
m (→Names) |
|||
Line 717: | Line 717: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 阿戴克<br>''Ā Dàikè'' | | 阿戴克<br>''Ā Dàikè'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 阿戴克<br>''Á Daaihāk'' | |||
| Same as Mandarin name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |