72
edits
No edit summary |
m (→Names: Russian) |
||
Line 882: | Line 882: | ||
| Zarala | | Zarala | ||
| From ''acerola'' | | From ''acerola'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Russian | |||
| Асерола ''Aserola'' | |||
| Transcription of her English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits