2,279
edits
(→Gen 1) |
(→Gen 1) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| align=center | [[Image:009MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:009MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:013MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:013MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:023MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon Sleep|<span style="color:#{{night color}}">SLEEP</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:025MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}{{sup/4|Pt}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:025MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}{{sup/4|Pt}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:026MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | | align=center | [[Image:026MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | ||
Line 21: | Line 22: | ||
| align=center | [[Image:033MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:033MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:035MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | | align=center | [[Image:035MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:041MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | | align=center | [[Image:041MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | ||
| align=center | [[Image:042MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | | align=center | [[Image:042MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | ||
| align=center | [[Image:060MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:060MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
Line 41: | Line 42: | ||
| align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:094MS6.png]]<br>{{sup/6|XY}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:094MS6.png]]<br>{{sup/6|XY}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:108MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:108MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> |
edits