16,517
edits
m (→Metagross) |
m (→Metagross) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 1|Metagross|2}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 1}} || 2/17 | | {{TCG ID|POP Series 1|Metagross|2}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 1}} || 2/17 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Metagross Deck|Metagross|5}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 005/015 | |||
|} | |} | ||