98
edits
(→In PC) |
(→In PC) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
== In PC == | ♀== In PC == | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
Line 23: | Line 23: | ||
| align=center | [[Image:298.png]]<br>{{p|Azurill}} ♀ | | align=center | [[Image:298.png]]<br>{{p|Azurill}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:183.png]]<br>{{p|Marill}} ♀ | | align=center | [[Image:183.png]]<br>{{p|Marill}} ♀ | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:135.png]]<br>{{p|Jolteon}} ♂ | | align=center | [[Image:135.png]]<br>{{p|Jolteon}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:045.png]]<br>{{p|Vileplume}} ♀ | | align=center | [[Image:045.png]]<br>{{p|Vileplume}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} ♂ | | align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:242.png]]<br>{{p|Blissey}} ♀ | | align=center | [[Image:242.png]]<br>{{p|Blissey}} ♀ | ||
Line 32: | Line 32: | ||
| align=center | [[Image:252.png]]<br>{{p|Treecko}} ♂ | | align=center | [[Image:252.png]]<br>{{p|Treecko}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:470.png]]<br>{{p|Leafeon}} ♂ | | align=center | [[Image:470.png]]<br>{{p|Leafeon}} ♂ | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:471.png]]<br>{{p|Glaceon}} ♀ | | align=center | [[Image:471.png]]<br>{{p|Glaceon}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:071.png]]<br>{{p|Victreebel}} ♂ | | align=center | [[Image:071.png]]<br>{{p|Victreebel}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:121.png]]<br>{{p|Starmie}} | | align=center | [[Image:121.png]]<br>{{p|Starmie}} | ||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} ♀ | | align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:282.png]]<br>{{p|Gardevoir}} ♀ | | align=center | [[Image:282.png]]<br>{{p|Gardevoir}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:395.png]]<br>{{p|Empoleon}} ♂ | | align=center | [[Image:395.png]]<br>{{p|Empoleon}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:445.png]]<br>{{p|Garchomp}} ♂ | | align=center | [[Image:445.png]]<br>{{p|Garchomp}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:358.png]]<br>{{p|Chimecho}} ♀ | | align=center | [[Image:358.png]]<br>{{p|Chimecho}} ♀ | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:172.png]]<br>{{p|Pichu}} ♂ | | align=center | [[Image:172.png]]<br>{{p|Pichu}} ♂ | ||
| align=center | [[Image:150.png]]<br>{{p|Mewtwo}} | | align=center | [[Image:150.png]]<br>{{p|Mewtwo}} | ||
Line 48: | Line 49: | ||
| align=center | [[Image:478.png]]<br>{{p|Froslass}} ♀ | | align=center | [[Image:478.png]]<br>{{p|Froslass}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} ♀ | | align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} ♀ | ||
| align=center | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}} ♂ | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:059.png]]<br>{{p|Arcanine}} ♂ | |||
| align=center | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}} ♀ | |||
| align=center | [[Image:118.png]]<br>{{p|Goldeen}} ♀ | |||
| align=center | [[Image:134.png]]<br>{{p|Vaporeon}} ♀ | |||
| align=center | [[Image:185.png]]<br>{{p|Sudowoodo}} ♂ | |||
| align=center | [[Image:110.png]]<br>{{p|Weezing}} ♂ | |||
| align=center | [[Image:379.png]]<br>{{p|Registeel}} | |||
| align=center | [[Image:176.png]]<br>{{p|Togetic}} ♀ | |||
|} | |} |
edits