862
edits
David aipom (talk | contribs) m (→Some Stuff!) |
David aipom (talk | contribs) (Ownage) |
||
Line 73: | Line 73: | ||
I Really Should Make These Pages. | I Really Should Make These Pages. | ||
== These Things Own/Pwn! == | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=125px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Squirtle2.png]]<br>[[Ash's Squirtle|Squirtle]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Treecko.png]]<br>[[Ash's Sceptile|Treecko]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Grovyle.png]]<br>[[Ash's Sceptile|Grovyle]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Sceptile2.png]]<br>[[Ash's Sceptile|Sceptile]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Butterfree.png]]<br>[[Ash's Butterfree|Butterfree]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's_Primeape.png]]<br>[[Ash's Primeape|Primeape]] | |||
| align=center | [[Image:Jessie's_Dustox.png]]<br>[[Jessie's Dustox|Dustox]] | |||
| align=center | [[Image:Taisei's_Piplup.png]]<br>{{p|Piplup}} | |||
|} | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=125px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:Mimey.png]]<br>[[Mimey]] | |||
| align=center | [[Image:Joy's_Chansey.png]]<br>[[Joy's Chansey|Chansey]] | |||
| align=center | [[Image:Joy's_Blissey.png]]<br>{{p|Blissey}} | |||
| align=center | [[Image:Madame_Muchmoney's_Snubull.png]]<br>[[Madame_Muchmoney's_Granbull|Snubbull]] | |||
| align=center | [[Image:Muchmoney's_Granbull.png]]<br>[[Madame_Muchmoney's_Granbull|Granbull]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's Larvitar Egg.png]]<br>[[Ash's Larvitar|Larvitar Egg]] | |||
| align=center | [[Image:Misty's Togetic Egg.png]]<br>[[Misty's Togetic|Togepi Egg]] | |||
| align=center | [[Image:Brock's Happiny Egg.png]]<br>[[Brock's Happiny|Happiny Egg]] | |||
| align=center | [[Image:Ash's Phanpy Egg.png]]<br>[[Ash's Phanpy|Phanpy Egg]] | |||
| align=center | [[Image:May's Eevee Egg.png]]<br>[[May's Glaceon|Eevee Egg]] | |||
|} | |||
== Some Stuff! == | == Some Stuff! == |
edits