107
edits
m (→Intro) |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| August 13, 2024 | | August 13, 2024 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| <!--[[File:Pokémon Adventures SS VIZ volume | | <!--[[File:Pokémon Adventures SS VIZ volume 11.png|120px|Volume 11]]--> [[File:None.png|120px]] | ||
| {{vol|Pokémon Sword & Shield|11}} | | {{vol|Pokémon Sword & Shield|11}} | ||
| ISBN 978-1974747122 | | ISBN 978-1974747122 | ||
| December 10, 2024 | | December 10, 2024 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| <!--[[File:Pokémon Adventures SS VIZ volume 12.png|120px|Volume 12]]--> [[File:None.png|120px]] | |||
| {{vol|Pokémon Sword & Shield|12}} | |||
| ISBN 978-1974747139 | |||
| April 8, 2025 | |||
|} | |} | ||
edits