121,944
edits
Storm Aurora (talk | contribs) m (Text replacement - "{{gold color}}" to "{{masters color dark}}") Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 510: | Line 510: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| May 20, 2024 | | May 20, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Maxie|pokemonnum=0383|pokemon=Groudon}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| May 25, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits