2,731
edits
(→List of sync pairs with EX roles: the gigadrop) |
|||
Line 415: | Line 415: | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| April 26, 2024 | | April 26, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Hilbert|sygna=1|pokemonnum=0649|pokemon=Genesect}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Skyla|alt=Anniversary 2022|pokemonnum=0641T|pokemon=Tornadus (Therian Forme)}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Hau|sygna=1|pokemonnum=0785|pokemon=Tapu Koko}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Blue|alt=Classic|pokemonnum=0142|pokemon=Aerodactyl}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Lysandre|sygna=1|pokemonnum=0721|pokemon=Volcanion}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Giovanni|sygna=1|pokemonnum=0034|pokemon=Nidoking}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Emmet|pokemonnum=0567|pokemon=Archeops}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Gloria|alt=Dojo Uniform|pokemonnum=0892R|pokemon=Urshifu (Rapid Strike Style)|displaypokemon=Urshifu}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| April 27, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits