19,488
edits
m (what) |
m (→Names) |
||
Line 110: | Line 110: | ||
| From ''{{wp|hambergite}}'' | | From ''{{wp|hambergite}}'' | ||
|- | |- | ||
| English, French, Brazilian Portuguese | | English, French, Brazilian Portuguese,<br>Danish, Finnish, Norwegian, Dutch,<br>Polish, Swedish, Turkish | ||
| Hamber | | Hamber | ||
| | | From his Japanese name | ||
|- | |||
| German | |||
| Hagen | |||
| Similar to his Japanese name | |||
|- | |||
| Latin American Spanish | |||
| Hámber | |||
| From his Japanese name | |||
|- | |- | ||
|} | |} |