121,992
edits
Line 296: | Line 296: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| February 23, 2024 | | February 23, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Steven|sygna=1|pokemonnum=0386|pokemon=Deoxys}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Steven|sygna=1|pokemonnum=0386|pokemon=Deoxys}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| February 25, 2024 | | February 25, 2024 | ||
|} | |} | ||
edits