14
edits
Line 288: | Line 288: | ||
| | | | ||
| style="background:#{{fire color}}" | {{mcolor|Heat Wave|f8f8f8}} | | style="background:#{{fire color}}" | {{mcolor|Heat Wave|f8f8f8}} | ||
| | | style="background:#{{fire color}}" | {{mcolor|Mind Blown|f8f8f8}} | ||
| style="background:#{{shadow color}}" | {{mcolor|Shadow Sky|f8f8f8}} | | style="background:#{{shadow color}}" | {{mcolor|Shadow Sky|f8f8f8}} | ||
| | | | ||
Line 630: | Line 630: | ||
| | | | ||
| style="background:#{{ice color}}" | {{mcolor|Glacial Lance|f8f8f8}} | | style="background:#{{ice color}}" | {{mcolor|Glacial Lance|f8f8f8}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| style="background:#{{dark color}}" | {{mcolor|Fiery Wrath|f8f8f8}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| style="background:#{{dragon color}}" | {{mcolor|Dragon Energy|f8f8f8}} | |||
| | | | ||
| | | |
edits