26
edits
YoungMan16 (talk | contribs) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
(→Badges: Added Gen8 Data, Source: Pokewiki) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| | | | ||
| Trio Badge{{sup/5|BW}}<br>Basic Badge{{sup/5|B2W2}} | | Trio Badge{{sup/5|BW}}<br>Basic Badge{{sup/5|B2W2}} | ||
| ''No Badges'' | |||
| ''No Badges'' | | ''No Badges'' | ||
| ''No Badges'' | | ''No Badges'' | ||
|- | |||
! Up to Lv. 25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 1 Badge | |||
|- | |- | ||
! Up to Lv. 30 | ! Up to Lv. 30 | ||
Line 57: | Line 68: | ||
| Bug Badge | | Bug Badge | ||
| Grass Badge | | Grass Badge | ||
| 2 Badges | |||
|- | |||
! Up to Lv. 35 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 3 Badges | |||
|- | |- | ||
! Up to Lv. 40 | ! Up to Lv. 40 | ||
Line 66: | Line 88: | ||
| Cliff Badge | | Cliff Badge | ||
| Water Badge | | Water Badge | ||
| 4 Badges | |||
|- | |||
! Up to Lv. 45 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 5 Badges | |||
|- | |- | ||
! Up to Lv. 50 | ! Up to Lv. 50 | ||
Line 75: | Line 108: | ||
| Rumble Badge | | Rumble Badge | ||
| Fire Badge | | Fire Badge | ||
| 6 Badges | |||
|- | |||
! Up to Lv. 55 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 7 Badges | |||
|- | |- | ||
! Up to Lv. 60 | ! Up to Lv. 60 |
edits