1,295
edits
(→Stages) |
|||
Line 811: | Line 811: | ||
| Attacker / Ranged | | Attacker / Ranged | ||
| Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | | Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | ||
| N/A | |||
|- style="background:#fff" | |||
|[[File:UNITE Duraludon.png|x130px]] | |||
|{{p|Duraludon}} | |||
|Intermediate | |||
| Attacker / Ranged | |||
| Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | |||
| N/A | | N/A | ||
|} | |} |
edits