1,018
edits
Bearbro123 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 751: | Line 751: | ||
| Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | | Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | ||
| {{p|Phantump}} | | {{p|Phantump}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:UNITE Hoopa.png|x130px]] | |||
| {{p|Hoopa}} | |||
| Expert | |||
| Supporter / Ranged | |||
| Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | |||
| N/A | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:UNITE Decidueye.png|x130px]] | | [[File:UNITE Decidueye.png|x130px]] |
edits