3,340
edits
Line 52: | Line 52: | ||
| [[DeepSeaTooth]]<br>[[DeepSeaScale]] | | [[DeepSeaTooth]]<br>[[DeepSeaScale]] | ||
| [[DeepSeaTooth]] increases Sp. Attack, <br>[[DeepSeaScale]] increases Sp. Defense. | | [[DeepSeaTooth]] increases Sp. Attack, <br>[[DeepSeaScale]] increases Sp. Defense. | ||
|- | |||
| 380 | |||
| [[Image:380MS.gif]] | |||
| {{p|Latias}} | |||
| [[Soul Dew]] | |||
| Increases Sp. Attack and Sp. Defense, like {{m|Calm Mind}} | |||
|- | |||
| 381 | |||
| [[Image:381MS.gif]] | |||
| {{p|Latios}} | |||
| [[Soul Dew]] | |||
| Increases Sp. Attack and Sp. Defense, like [[m|Calm Mind}} | |||
|- | |- | ||
| 483 | | 483 |
edits