105
edits
Line 74: | Line 74: | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | | {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | ||
| | | | ||
| [[Honeycalm Sea]] | |[[Honeycalm Sea]] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| | |||
|[[Frigid Sea]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits