2,554
edits
(2.9.0) |
Solemn Mac (talk | contribs) (→Egg events: Added the Fire-Type Egg Event.) |
||
Line 913: | Line 913: | ||
| {{p|Goldeen}}, {{p|Squirtle}}, {{p|Elekid}}, {{p|Voltorb}} | | {{p|Goldeen}}, {{p|Squirtle}}, {{p|Elekid}}, {{p|Voltorb}} | ||
| April 22 to May 6, 2021 | | April 22 to May 6, 2021 | ||
|- | |||
| Fire-Type Egg Event | |||
| {{p|Magby}}, {{p|Charmander}}, {{p|Vulpix}}, {{p|Ponyta}}, {{p|Growlithe}} | |||
| May 20 to June 3, 2021 | |||
|} | |} | ||
edits