266
edits
m (It was never called "6★ Ex Styles" in game or on the official website. Rewrote the intro as well.) |
Connixstar08 (talk | contribs) |
||
Line 189: | Line 189: | ||
| data-sort-value="Karen" | [[File:VSKaren Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{dark color dark}}|Karen (Masters)|Karen}} | | data-sort-value="Karen" | [[File:VSKaren Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{dark color dark}}|Karen (Masters)|Karen}} | ||
| [[File:Masters229.png|100px|link=Houndoom]]↔[[File:Masters229M.png|100px|link=Houndoom]]<br>{{color2|{{dark color dark}}|Houndoom|Houndoom}}<br><small> ({{color2|{{dark color dark}}|Mega Evolution|Mega Houndoom}})</small> | | [[File:Masters229.png|100px|link=Houndoom]]↔[[File:Masters229M.png|100px|link=Houndoom]]<br>{{color2|{{dark color dark}}|Houndoom|Houndoom}}<br><small> ({{color2|{{dark color dark}}|Mega Evolution|Mega Houndoom}})</small> | ||
|- style="background:#{{fairy color light}}; color:#{{fariy color dark}}" | |||
| data-sort-value="Professor Sycamore"| [[File:VSSycamore Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{fairy color dark}}|Professor Sycamore (Masters)|Professor Sycamore}} | |||
| [[File:Masters716.png|100px|link=Xerneas]]<br>{{pcolor|Xerneas|{{fairy color dark}}}} | |||
|- style="background:#{{dragon color light}}; color:#{{dragon color dark}}" | |||
| data-sort-value="Cyrus" | [[File:VSCyrus Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{dragon color dark}}|Cyrus (Masters)|Cyrus}} | |||
| [[File:Masters484.png|100px|link=Palkia]]<br>{{pcolor|Palkia|{{dragon color dark}}}} | |||
|- style="background:#{{psychic color light}}; color:#{{psychic color dark}}" | |- style="background:#{{psychic color light}}; color:#{{psychic color dark}}" | ||
| data-sort-value="Caitlin" | [[File:VSCaitlin Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{psychic color dark}}|Caitlin (Masters)|Cailin}} | | data-sort-value="Caitlin" | [[File:VSCaitlin Masters.png|x100px]]<br>{{color2|{{psychic color dark}}|Caitlin (Masters)|Cailin}} |
edits