14,920
edits
(Should do for now) |
(→Other) |
||
Line 196: | Line 196: | ||
|-style="background:#fff" | |-style="background:#fff" | ||
| Fancy Lady | | Fancy Lady | ||
| {{mas|Erika}}, {{mas|Kahili}}, {{mas|Acerola}}, {{mas|Caitlin}}, {{mas|Lillie}}, [[Lillie (Masters)#Ribombee|Lillie (Holiday 2020)]], {{mas|Marnie}} | | {{mas|Erika}}, {{mas|Kahili}}, {{mas|Acerola}}, [[Acerola (Masters)#Mimikyu|Acerola (Fall 2020)]], {{mas|Caitlin}}, {{mas|Lillie}}, [[Lillie (Masters)#Ribombee|Lillie (Holiday 2020)]], {{mas|Marnie}} | ||
|-style="background:#fff" | |-style="background:#fff" | ||
| Free Spirit | | Free Spirit | ||
Line 251: | Line 251: | ||
| Space Cadet | | Space Cadet | ||
| {{mas|Brendan}}, {{mas|Tate}}, {{mas|Liza}}, {{mas|Zinnia}}, {{mas|Steven}}, {{mas|May}} | | {{mas|Brendan}}, {{mas|Tate}}, {{mas|Liza}}, {{mas|Zinnia}}, {{mas|Steven}}, {{mas|May}} | ||
|-style="background:#fff" | |||
| Supernatural | |||
| {{mas|Tate}}, {{mas|Liza}}, {{mas|Phoebe}}, {{mas|Sabrina}}, {{mas|Morty}} | |||
|-style="background:#fff" | |-style="background:#fff" | ||
| Sweet Tooth | | Sweet Tooth |