1,800
edits
Swampertguy (talk | contribs) |
|||
Line 600: | Line 600: | ||
| Kanto | | Kanto | ||
| From its Japanese and English name | | From its Japanese and English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Hindi | |||
| कांटो ''Kanto'' | |||
| Transcription of Japanese and English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Tamil | |||
| கான்டொ ''Kanto'' | |||
| Transcription of Japanese and English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Telugu | |||
| కాంటో ''Kanto'' | |||
| Transcription of Japanese and English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits