13,925
edits
m (→Names) |
m (→Names: added names) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
| From 風 ''fū'' (wind) | | From 風 ''fū'' (wind) | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| English, German, | | English, Dutch, Danish<br>German, Finnish<br>Norwegian, Swedish | ||
| Fula City | | Fula City | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
Line 120: | Line 120: | ||
| Kota Fura | | Kota Fura | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Russian | |||
| Фула-Сити ''Fula-Siti'' | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Thai | | Thai |
edits