169
edits
(→Names) |
|||
Line 128: | Line 128: | ||
| English, Latin American Spanish | | English, Latin American Spanish | ||
| Toren | | Toren | ||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| Hugo | | Hugo | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Tiago | |||
| Is a common Brazilian name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits