169
edits
m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 114: | Line 114: | ||
| 莫亞妮 ''Mòyànī'' | | 莫亞妮 ''Mòyànī'' | ||
| Transliteration of her Japanese name | | Transliteration of her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Andréia | |||
| | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits