editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
! style="background:#{{ground color light}}" | Trap | ! style="background:#{{ground color light}}" | Trap | ||
! style="background:#{{ground color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ! style="background:#{{ground color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:GustTrapSMD.png]] | |||
| Gust Trap | |||
| 8F | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:HungerTrapSMD.png]] | |||
| Hunger Trap | |||
| 4F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SlowTrapSMD.png]] | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SlowTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| Slow Trap | | style="background: #FFF"| Slow Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| 2F | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| 2F, 6F | ||
|} | |} | ||