314
edits
Lady Ariel (talk | contribs) mNo edit summary |
m (It's been outside of its Poke Ball in every episode since its capture) |
||
Line 279: | Line 279: | ||
| [[Ilima]] | | [[Ilima]] | ||
| [[SM065]] | | [[SM065]] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Ash's Poipole]] | |||
| [[Ash Ketchum]] | |||
| [[SM067]] | |||
|} | |} | ||
edits