118
edits
No edit summary |
Ratcicle Fan (talk | contribs) (→Names: Added Brazilian name, don't know the origin) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| Rango | | Rango | ||
| From ''huarango'', another name for {{wp|Prosopis pallida|kiawe}} | | From ''huarango'', another name for {{wp|Prosopis pallida|kiawe}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Kai | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Italian | | Italian |
edits