1,589
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| Flemea | | Flemea | ||
| Similar to English name | | Similar to English name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 芙拉梅爾 ''Fùhlāaimùihyíh'' | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits