4
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|069 || [[Image:069MS.png]] || {{p|Bellsprout}} || [[Wish Cave]] | |069 || [[Image:069MS.png]] || {{p|Bellsprout}} || [[Wish Cave]] | ||
|-align="center" | |||
|072 || [[Image:072MS.png]] || {{p|Tentacool}} || [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]]<br>[[Marvelous Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
|-align="center" | |||
|073 || [[Image:073MS.png]] || {{p|Tentacruel}} || [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]] | |||
|-align="center" | |||
|074 || [[Image:074MS.png]] || {{p|Geodude}} || [[Mt. Steel]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Southern Cavern]] | |||
|-align="center" | |||
|075 || [[Image:075MS.png]] || {{p|Graveler}} || [[Magma Cavern]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Southern Cavern]]<br>[[Joyous Tower]] | |||
|-align="center" | |||
|076 || [[Image:076MS.png]] || {{p|Golem}} || [[Magma Cavern]]<br>[[Mt. Faraway]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Southern Cavern]]<br>[[Joyous Tower]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|077 || [[Image:077MS.png]] || {{p|Ponyta}} || [[Joyous Tower]] | |077 || [[Image:077MS.png]] || {{p|Ponyta}} || [[Joyous Tower]] | ||
|-align="center" | |||
|079 || [[Image:079MS.png]] || {{p|Slowpoke}} || [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]]<br>[[Far-off Sea]]<br>[[Marvelous Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
|-align="center" | |||
|081 || [[Image:081MS.png]] || {{p|Magnemite}} || Automatic when Friend Areas become purchasable<br>[[Lightning Field]]<br>[[Wish Cave]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|102 || [[Image:102MS.png]] || {{p|Exeggcute}} || [[Howling Forest]] | |102 || [[Image:102MS.png]] || {{p|Exeggcute}} || [[Howling Forest]] |
edits