597
edits
Stratelier (talk | contribs) m (→Favorites: last edit for today.) |
Stratelier (talk | contribs) (→Starter Pokémon: updated) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |- style="background:#FFFFFF" | ||
| [[Pokémon Y|Y]] | |||
|{{MSP|653|Fennekin}}{{p|Fennekin}} ♀ | |{{MSP|653|Fennekin}}{{p|Fennekin}} ♀ | ||
| | |||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
| class="roundybl" | [[Pokémon Sun|Sun]] | |||
|{{MSP|725|Litten}}{{p|Litten}} ♀ | |||
| class="roundybr" | | | class="roundybr" | | ||
|} | |} | ||
Line 98: | Line 102: | ||
| class="roundybl" | [[Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity]] | | class="roundybl" | [[Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity]] | ||
| {{MSP|610|Axew}}Slake | | {{MSP|610|Axew}}Slake | ||
| class="roundybr" | {{MSP| | | {{MSP|501|Oshawott}}Lutra | ||
| | | The Verdants | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
| class="roundybl" | [[Pokémon Super Mystery Dungeon]] | |||
| {{MSP|653|Fennekin}}Fenric | |||
| class="roundybr" | {{MSP|252|Treecko}}Arlex | |||
| The Sunrays | |||
|} | |} | ||
edits