84
edits
(username removed) (edit summary removed) |
|||
Line 370: | Line 370: | ||
| {{ActivePoké||Registeel|379Registeel.png|steel|steel|size=80px|link=Registeel (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Registeel|379Registeel.png|steel|steel|size=80px|link=Registeel (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Groudon|383Groudon.png|ground|ground|size=80px|link=Groudon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Groudon|383Groudon.png|ground|ground|size=80px|link=Groudon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Monferno|392Monferno.png|fire|fighting|size=80px|link=Monferno (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Burmy|412Burmy-Plant.png|bug|bug|size=80px|link=Burmy (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Burmy|412Burmy-Plant.png|bug|bug|size=80px|link=Burmy (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Plant.png|bug|grass|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Plant.png|bug|grass|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Sandy.png|bug|steel|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Sandy.png|bug|steel|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Trash.png|bug|ground|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Wormadam|413Wormadam-Trash.png|bug|ground|size=80px|link=Wormadam (Pokémon)}} | ||
Line 382: | Line 383: | ||
| {{ActivePoké||Cherrim|421Cherrim-Sunny.png|grass|grass|size=80px|link=Cherrim (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cherrim|421Cherrim-Sunny.png|grass|grass|size=80px|link=Cherrim (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Ambipom|424Ambipom.png|normal|normal|size=80px|link=Ambipom (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Ambipom|424Ambipom.png|normal|normal|size=80px|link=Ambipom (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Drifloon|425Drifloon.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifloon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Drifloon|425Drifloon.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifloon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Drifblim|426Drifblim.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifblim (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Drifblim|426Drifblim.png|ghost|flying|size=80px|link=Drifblim (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Lopunny|428Lopunny.png|normal|normal|size=80px|link=Lopunny (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lopunny|428Lopunny.png|normal|normal|size=80px|link=Lopunny (Pokémon)}} | ||
Line 393: | Line 394: | ||
| {{ActivePoké||Gabite|444Gabite.png|dragon|ground|size=80px|link=Gabite (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gabite|444Gabite.png|dragon|ground|size=80px|link=Gabite (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Munchlax|446Munchlax.png|normal|normal|size=80px|link=Munchlax (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Munchlax|446Munchlax.png|normal|normal|size=80px|link=Munchlax (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Riolu|447Riolu.png|fighting|fighting|size=80px|link=Riolu (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Hippowdon|450Hippowdon.png|ground|ground|size=80px|link=Hippowdon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Finneon|456Finneon.png|water|water|size=80px|link=Finneon (Pokémon)}} | ||
Line 404: | Line 405: | ||
| {{ActivePoké||Yanmega|469Yanmega.png|bug|flying|size=80px|link=Yanmega (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Yanmega|469Yanmega.png|bug|flying|size=80px|link=Yanmega (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Glaceon|471Glaceon.png|ice|ice|size=80px|link=Glaceon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Glaceon|471Glaceon.png|ice|ice|size=80px|link=Glaceon (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Dusknoir|477Dusknoir.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusknoir (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dusknoir|477Dusknoir.png|ghost|ghost|size=80px|link=Dusknoir (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Froslass|478Froslass.png|ice|ghost|size=80px|link=Froslass (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Froslass|478Froslass.png|ice|ghost|size=80px|link=Froslass (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Rotom|479Rotom.png|electric|ghost|size=80px|link=Rotom (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Rotom|479Rotom.png|electric|ghost|size=80px|link=Rotom (Pokémon)}} | ||
Line 415: | Line 416: | ||
| {{ActivePoké||Giratina|487Giratina-Origin.png|ghost|dragon|size=80px|link=Giratina (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Giratina|487Giratina-Origin.png|ghost|dragon|size=80px|link=Giratina (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Shaymin|492Shaymin-Sky.png|grass|flying|size=80px|link=Shaymin (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Shaymin|492Shaymin-Sky.png|grass|flying|size=80px|link=Shaymin (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Victini|494Victini.png|psychic|fire|size=80px|link=Victini (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Victini|494Victini.png|psychic|fire|size=80px|link=Victini (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Serperior|497Serperior.png|grass|grass|size=80px|link=Serperior (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pignite|499Pignite.png|fire|fighting|size=80px|link=Pignite (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pignite|499Pignite.png|fire|fighting|size=80px|link=Pignite (Pokémon)}} | ||
Line 426: | Line 427: | ||
| {{ActivePoké||Gigalith|526Gigalith.png|rock|rock|size=80px|link=Gigalith (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gigalith|526Gigalith.png|rock|rock|size=80px|link=Gigalith (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Woobat|527Woobat.png|psychic|flying|size=80px|link=Woobat (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Woobat|527Woobat.png|psychic|flying|size=80px|link=Woobat (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Swoobat|528Swoobat.png|psychic|flying|size=80px|link=Swoobat (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Swoobat|528Swoobat.png|psychic|flying|size=80px|link=Swoobat (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Audino|531Audino.png|normal|normal|size=80px|link=Audino (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Audino|531Audino.png|normal|normal|size=80px|link=Audino (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Timburr|532Timburr.png|fighting|fighting|size=80px|link=Timburr (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Timburr|532Timburr.png|fighting|fighting|size=80px|link=Timburr (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Gurdurr|533Gurdurr.png|fighting|fighting|size=80px|link=Gurdurr (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gurdurr|533Gurdurr.png|fighting|fighting|size=80px|link=Gurdurr (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Conkeldurr|534Conkeldurr.png|fighting|fighting|size=80px|link=Conkeldurr (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Throh|538Throh.png|fighting|fighting|size=80px|link=Throh (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Throh|538Throh.png|fighting|fighting|size=80px|link=Throh (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sawk|539Sawk.png|fighting|fighting|size=80px|link=Sawk (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sawk|539Sawk.png|fighting|fighting|size=80px|link=Sawk (Pokémon)}} | ||
Line 436: | Line 438: | ||
| {{ActivePoké||Lilligant|549Lilligant.png|grass|grass|size=80px|link=Lilligant (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Lilligant|549Lilligant.png|grass|grass|size=80px|link=Lilligant (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Darmanitan|555Darmanitan_Zen_Mode_Dream.png|fire|psychic|size=80px|link=Darmanitan (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Darmanitan|555Darmanitan_Zen_Mode_Dream.png|fire|psychic|size=80px|link=Darmanitan (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Scrafty|560Scrafty.png|dark|fighting|size=80px|link=Scrafty (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sigilyph|561Sigilyph.png|psychic|flying|size=80px|link=Sigilyph (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cofagrigus|563Cofagrigus.png|ghost|ghost|size=80px|link=Cofagrigus (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Archeops|567Archeops.png|rock|flying|size=80px|link=Archeops (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Archeops|567Archeops.png|rock|flying|size=80px|link=Archeops (Pokémon)}} | ||
Line 447: | Line 449: | ||
| {{ActivePoké||Gothitelle|576Gothitelle.png|psychic|psychic|size=80px|link=Gothitelle (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gothitelle|576Gothitelle.png|psychic|psychic|size=80px|link=Gothitelle (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Duosion|578Duosion.png|psychic|psychic|size=80px|link=Duosion (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Duosion|578Duosion.png|psychic|psychic|size=80px|link=Duosion (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Swanna|581Swanna.png|water|flying|size=80px|link=Swanna (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Swanna|581Swanna.png|water|flying|size=80px|link=Swanna (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Vanillite|582Vanillite.png|ice|ice|size=80px|link=Vanillite (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Vanillite|582Vanillite.png|ice|ice|size=80px|link=Vanillite (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Deerling|585Deerling-Spring.png|normal|grass|size=80px|link=Deerling (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Deerling|585Deerling-Spring.png|normal|grass|size=80px|link=Deerling (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Deerling|585Deerling-Summer.png|normal|grass|size=80px|link=Deerling (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Deerling|585Deerling-Summer.png|normal|grass|size=80px|link=Deerling (Pokémon)}} | ||
Line 458: | Line 460: | ||
| {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Autumn.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Autumn.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Winter.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Sawsbuck|586Sawsbuck-Winter.png|normal|grass|size=80px|link=Sawsbuck (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Foongus|590Foongus.png|grass|poison|size=80px|link=Foongus (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Foongus|590Foongus.png|grass|poison|size=80px|link=Foongus (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Amoonguss|591Amoonguss.png|grass|poison|size=80px|link=Amoonguss (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Amoonguss|591Amoonguss.png|grass|poison|size=80px|link=Amoonguss (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Joltik|595Joltik.png|bug|electric|size=80px|link=Joltik (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Galvantula|596Galvantula.png|bug|electric|size=80px|link=Galvantula (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Galvantula|596Galvantula.png|bug|electric|size=80px|link=Galvantula (Pokémon)}} | ||
Line 469: | Line 471: | ||
| {{ActivePoké||Beartic|614Beartic.png|ice|ice|size=80px|link=Beartic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Beartic|614Beartic.png|ice|ice|size=80px|link=Beartic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Cryogonal|615Cryogonal.png|ice|ice|size=80px|link=Cryogonal (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Cryogonal|615Cryogonal.png|ice|ice|size=80px|link=Cryogonal (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Accelgor|617Accelgor.png|bug|bug|size=80px|link=Accelgor (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Mienfoo|619Mienfoo.png|fighting|fighting|size=80px|link=Mienfoo (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Mienfoo|619Mienfoo.png|fighting|fighting|size=80px|link=Mienfoo (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Mienshao|620Mienshao.png|fighting|fighting|size=80px|link=Mienshao (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Mienshao|620Mienshao.png|fighting|fighting|size=80px|link=Mienshao (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Golurk|623Golurk.png|ground|ghost|size=80px|link=Golurk (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Golurk|623Golurk.png|ground|ghost|size=80px|link=Golurk (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Volcarona|637Volcarona.png|bug|fire|size=80px|link=Volcarona (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Volcarona|637Volcarona.png|bug|fire|size=80px|link=Volcarona (Pokémon)}} | ||
Line 479: | Line 482: | ||
| {{ActivePoké||Chesnaught|652Chesnaught.png|grass|fighting|size=80px|link=Chesnaught (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Chesnaught|652Chesnaught.png|grass|fighting|size=80px|link=Chesnaught (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Delphox|655Delphox.png|fire|psychic|size=80px|link=Delphox (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Delphox|655Delphox.png|fire|psychic|size=80px|link=Delphox (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Frogadier|657Frogadier.png|water|water|size=80px|link=Frogadier (Pokémon)}} | |||
| {{ActivePoké||Bunnelby|659Bunnelby.png|normal|normal|size=80px|link=Bunnelby (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Bunnelby|659Bunnelby.png|normal|normal|size=80px|link=Bunnelby (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Diggersby|660Diggersby.png|normal|ground|size=80px|link=Diggersby (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Diggersby|660Diggersby.png|normal|ground|size=80px|link=Diggersby (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Fletchling|661Fletchling.png|normal|flying|size=80px|link=Fletchling (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Vivillon|666Vivillon.png|bug|flying|size=80px|link=Vivillon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Vivillon|666Vivillon.png|bug|flying|size=80px|link=Vivillon (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Vivillon|666Vivillon-Modern.png|bug|flying|size=80px|link=Vivillon (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Vivillon|666Vivillon-Modern.png|bug|flying|size=80px|link=Vivillon (Pokémon)}} | ||
Line 489: | Line 493: | ||
| {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_Blue_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_Blue_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_Orange_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_Orange_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_White_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Flabébé|669Flabébé_White_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Flabébé (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Floette|670Floette.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Floette|670Floette.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Floette|670Floette_Yellow_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Floette|670Floette_Yellow_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Floette|670Floette_Blue_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Floette|670Floette_Blue_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Floette|670Floette_Orange_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Floette|670Floette_Orange_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Floette|670Floette_White_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Floette|670Floette_White_Flower_Dream.png|fairy|fairy|size=80px|link= Floette (Pokémon)}} | ||
Line 500: | Line 504: | ||
| {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pancham|674Pancham.png|fighting|fighting|size=80px|link=Pancham (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pangoro|675Pangoro.png|fighting|dark|size=80px|link=Pangoro (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou_La_Reine_Dream.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou_La_Reine_Dream.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou_Matron_Dream.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Furfrou|676Furfrou_Matron_Dream.png|normal|normal|size=80px|link=Furfrou (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Male.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Male.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Female.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Meowstic|678Meowstic-Female.png|psychic|psychic|size=80px|link=Meowstic (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Honedge|679Honedge.png|steel|ghost|size=80px|link=Honedge (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Honedge|679Honedge.png|steel|ghost|size=80px|link=Honedge (Pokémon)}} | ||
Line 511: | Line 515: | ||
| {{ActivePoké||Hawlucha|701Hawlucha.png|fighting|flying|size=80px|link=Hawlucha (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Hawlucha|701Hawlucha.png|fighting|flying|size=80px|link=Hawlucha (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Dedenne|702Dedenne.png|electric|fairy|size=80px|link=Dedenne (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Dedenne|702Dedenne.png|electric|fairy|size=80px|link=Dedenne (Pokémon)}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké||Carbink|703Carbink.png|rock|fairy|size=80px|link=Carbink (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Carbink|703Carbink.png|rock|fairy|size=80px|link=Carbink (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Goodra|706Goodra.png|dragon|dragon|size=80px|link=Goodra (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Goodra|706Goodra.png|dragon|dragon|size=80px|link=Goodra (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Klefki|707Klefki.png|steel|fairy|size=80px|link=Klefki (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Trevenant|709Trevenant.png|ghost|grass|size=80px|link=Trevenant (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Pumpkaboo|710Pumpkaboo.png|ghost|grass|size=80px|link=Pumpkaboo (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Pumpkaboo|710Pumpkaboo.png|ghost|grass|size=80px|link=Pumpkaboo (Pokémon)}} | ||
| {{ActivePoké||Gourgeist|711Gourgeist.png|ghost|grass|size=80px|link=Gourgeist (Pokémon)}} | | {{ActivePoké||Gourgeist|711Gourgeist.png|ghost|grass|size=80px|link=Gourgeist (Pokémon)}} |
edits