3,338
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | | [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | ||
| {{MTR}}, [[Ash's Corphish]], [[Lt. Surge]], [[Bruno]], [[Character of the day|various CODs]], [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | | {{MTR}}, [[Ash's Corphish]], [[Lt. Surge]], [[Bruno]], [[Character of the day|various CODs]], [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | ||
|- | |||
| Catrin Lloyd Bollard | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Olympia]] | |||
|- | |- | ||
| Johnny Yong Bosch | | Johnny Yong Bosch | ||
Line 499: | Line 503: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | | [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}} | ||
| [[Burgundy]], [[Clemont's Chespin]], [[Kalos]] [[Pokédex]], [[Character of the day|various CODs]] | | [[Burgundy]], [[Clemont's Chespin]], [[Kalos]] [[Pokédex]], [[Character of the day|various CODs]] | ||
|- | |||
| Samara Naeymi | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Malva]], [[Jean]] | |||
|- | |- | ||
| [[Sarah Natochenny]] | | [[Sarah Natochenny]] | ||
Line 891: | Line 899: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Delbert]], {{OBP|Darkrai|M10}}, {{p|Tornadus}}, [[Montgomery#Throh|Montgomery's Throh]] | | [[Delbert]], {{OBP|Darkrai|M10}}, {{p|Tornadus}}, [[Montgomery#Throh|Montgomery's Throh]] | ||
|- | |||
| Nicole Wood | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Carrie (XY091)|Carrie]] | |||
|- | |- | ||
| [[Pete Zarustica]] | | [[Pete Zarustica]] |
edits