6
edits
mNo edit summary |
Bolt Strike (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 155: | Line 155: | ||
| {{p|Sigilyph}} | | {{p|Sigilyph}} | ||
| Boss || ✔ || ✔ || ✔ | | Boss || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|674|Pancham}} | |||
| {{p|Pancham}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|696|Tyrunt}} | | {{MSP|696|Tyrunt}} |
edits