3,338
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| class="c" | 154 | | class="c" | 154 | ||
| class="c" | {{MSP|154|Meganium}} | | class="c" | {{MSP|154|Meganium}} | ||
| class="c" | {{a| | | class="c" | {{a|Aroma Veil}} | ||
| class="c" | [[File:GrassIC.gif]] | | class="c" | [[File:GrassIC.gif]] | ||
| class="c" | Meganiumite | | class="c" | Meganiumite | ||
Line 120: | Line 120: | ||
| class="c" | Weavilite | | class="c" | Weavilite | ||
| class="c" | +30 Attack,<br>+20 Defense,<br>+10 Sp. Defense,<br>+40 Speed | | class="c" | +30 Attack,<br>+20 Defense,<br>+10 Sp. Defense,<br>+40 Speed | ||
|- | |||
| class="c" | 553 | |||
| class="c" | {{MSP|553|Krookodile}} | |||
| class="c" | {{a|Arena Trap}} | |||
| class="c" | [[File:GroundIC.gif]][[File:DarkIC.gif]] | |||
| class="c" | Krookodilite | |||
| class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Defense,<br>+30 Speed | |||
|- | |- | ||
| class="c" | 635 | | class="c" | 635 | ||
| class="c" | {{MSP|635|Hydreigon}} | | class="c" | {{MSP|635|Hydreigon}} | ||
| class="c" | {{a| | | class="c" | {{a|Adaptability}} | ||
| class="c" | [[File:DarkIC.gif]][[File:DragonIC.gif]] | | class="c" | [[File:DarkIC.gif]][[File:DragonIC.gif]] | ||
| class="c" | Hydreigonite | | class="c" | Hydreigonite | ||
| class="c" | +20 Attack,<br>+10 Defense,<br>+30 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | | class="c" | +20 Attack,<br>+10 Defense,<br>+30 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | ||
|} | |} |
edits