176
edits
Blazingfist (talk | contribs) mNo edit summary |
LeoKetchumB (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| Camellia Town | | Camellia Town | ||
| From camellia. | | From camellia. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| {{tt|French|European}} | |||
| Caméliaville | |||
| Translation of the English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Spanish | | Spanish |
edits