27,329
edits
Kenji-girl (talk | contribs) No edit summary |
Kenji-girl (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| Chinatsu Akasaki | | Chinatsu Akasaki | ||
| 赤﨑千夏 | | 赤﨑千夏 | ||
| [[Nurse Joy]], [[Kathi Lee]], [[Clemont's Bunnelby]], [[Miette]]'s {{p|Slurpuff}}, | | [[Nurse Joy]], [[Kathi Lee]], [[Clemont's Bunnelby]], [[Miette]]'s {{p|Slurpuff}}, {{kal|Hsjime}}'s {{p|Meowstic}}, {{p|Gengar}} ([[BW137]]) | ||
|- | |- | ||
| AKIKO | | AKIKO | ||
Line 459: | Line 459: | ||
| 井上喜久子 | | 井上喜久子 | ||
| [[Nurse Joy]] ([[DP025]]-[[DP050]]), [[Fantina]], [[Dawn's Togekiss]], [[Grings Kodai|Kodai]]'s {{p|Mismagius}} | | [[Nurse Joy]] ([[DP025]]-[[DP050]]), [[Fantina]], [[Dawn's Togekiss]], [[Grings Kodai|Kodai]]'s {{p|Mismagius}} | ||
|- | |||
| Marina Inoue | |||
| 井上麻里奈 | |||
| {{an|Aria}} | |||
|- | |- | ||
| [[Inuko Inuyama]] | | [[Inuko Inuyama]] | ||
Line 546: | Line 550: | ||
| [[Yūki Kaji]] | | [[Yūki Kaji]] | ||
| 梶裕貴 | | 梶裕貴 | ||
| [[ | | [[Clemont]], [[Virgil]], | ||
|- | |- | ||
| [[Yumi Kakazu]] | | [[Yumi Kakazu]] | ||
Line 1,430: | Line 1,434: | ||
| Noriko Shitaya | | Noriko Shitaya | ||
| 下屋則子 | | 下屋則子 | ||
| [[Candice]], [[Shinko]] | | [[Candice]], [[Viola]], [[Shinko]], [[Serena's Pancham]] | ||
|- | |- | ||
| Miyoko Shōji | | Miyoko Shōji |
edits