3,337
edits
mNo edit summary |
|||
Line 771: | Line 771: | ||
| [[File:Parker.png|150px]] | | [[File:Parker.png|150px]] | ||
| '''Parker''' | | '''Parker''' | ||
| '' | | ''I still don't know'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
Line 802: | Line 802: | ||
| '''Quattro''' | | '''Quattro''' | ||
| ''{{color2|E3CED0|Eli James}}'' | | ''{{color2|E3CED0|Eli James}}'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Holly Decolora Archipelago.png|150px]] | |||
| '''Holly''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Alyson Leigh Rosenfeld}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Lotus.png|150px]] | |||
| '''Lotus''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Cacto.png|150px]] | |||
| '''Cacto''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Marc Thompson}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Alexa anime.png|150px]] | |||
| '''Alexa''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Alyson Leigh Rosenfeld}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Yukiya.png|150px]] | |||
| '''Yukiya''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Marc Thompson}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| <!--[[File:Clair Unova.pngg|150px]]--> | |||
| '''Clair''' | |||
| ''{{color2|E3CED0|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits