1,551
edits
Solar Dragon (talk | contribs) No edit summary |
Solar Dragon (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 188: | Line 188: | ||
| style="background: #{{flying color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 430.png|link=Honchkrow (Pokémon)]] | | style="background: #{{flying color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 430.png|link=Honchkrow (Pokémon)]] | ||
| style="background: #{{flying color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 628.png|link=Braviary (Pokémon)]] | | style="background: #{{flying color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 628.png|link=Braviary (Pokémon)]] | ||
|- | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | {{color2|{{ghost color dark}}|Ghost (type)|Ghost-type}} | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 094.png|link=Gengar (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 200.png|link=Misdreavus (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 356.png|link=Dusclops (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 477.png|link=Dusknoir (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ghost color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 563.png|link=Cofagrigus (Pokémon)]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | {{color2|{{grass color dark}}|Grass (type)|Grass-type}} | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 003 m.png|link=Venusaur (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 154 m.png|link=Meganium (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 254.png|link=Sceptile (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 389.png|link=Torterra (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{grass color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 598.png|link=Ferrothorn (Pokémon)]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | {{color2|{{ground color dark}}|Ground (type)|Ground-type}} | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 051.png|link=Dugtrio (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 232 m.png|link=Donphan (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 330.png|link=Flygon (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 445 m.png|link=Garchomp (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ground color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 553.png|link=Krookodile (Pokémon)]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | {{color2|{{ice color dark}}|Ice (type)|Ice-type}} | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 091.png|link=Cloyster (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 215 m.png|link=Sneasel (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 365.png|link=Walrein (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 460 m.png|link=Abomasnow (Pokémon)]] | |||
| style="background: #{{ice color}}; {{roundy|10px}}" | [[File:Spr 5b 614.png|link=Beartic (Pokémon)]] | |||
|} | |} | ||
edits