3,337
edits
Line 512: | Line 512: | ||
| '''Chris''' | | '''Chris''' | ||
| ''[[Eli James]]'' | | ''[[Eli James]]'' | ||
| ''' | | '''[[Lisa Ortiz]]''' | ||
| | | !!! | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[File: | | [[File:Manning.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Manning''' | ||
| ''[[Tom Wayland]]'' | | ''[[Tom Wayland]]'' | ||
| ''' | | '''[[Tom Wayland]]''' | ||
| | | Bull's-eye! | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[File: | | [[File:Kenton.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Kenton''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Billy Bob Thompson]]''' | ||
| | | No comment. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[File: | | [[File:Shepherd.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Shepherd''' | ||
| ''[[Marc Thompson]]'' | | ''[[Marc Thompson]]'' | ||
| ''' | | '''[[Marc Thompson]]''' | ||
| | | Nailed it! | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[File: | | [[File:Horatio.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Horatio''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Marc Thompson''' | ||
| | | Wrong. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Simeon.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Simeon''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''Didn't speak''' | ||
| | | Why did I bother. | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Marris.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Marris''' | ||
| ''[[Michele Knotz]]'' | | ''[[Michele Knotz]]'' | ||
| ''' | | '''[[Hilary Thomas]]''' | ||
| | | Didn't see that. | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Geraldo.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Geraldo''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Billy Bob Thompson]]''' | ||
| | | Whatever. | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Cassie.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Cassie''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Sarah Natochenny]]''' | ||
| | | Wrong. | ||
|-align=center | |-align=center | ||
|[[Image:Kotetsu.png|150px]] | |[[Image:Kotetsu.png|150px]] | ||
Line 584: | Line 584: | ||
| '''Larry''' | | '''Larry''' | ||
| ''[[Dan Green]]'' <br> or <br> ''Some random new VA'' | | ''[[Dan Green]]'' <br> or <br> ''Some random new VA'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Maya Unova.png|150px]] | |||
| '''Maya''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Shion.png|150px]] | |||
| '''Shion''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Mizuki.png|150px]] | |||
| '''Mizuki''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Chihaya.png|150px]] | |||
| '''Chihaya''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Soran Riiku.png|150px]] | |||
| '''Soran and Riku''' | |||
| ''[[Bella Hudson|Erica Schroeder]]'' (both) | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Shoubu.png|150px]] | |||
| '''Shōbu''' | |||
| ''I don't know right now'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Martha.png|150px]] | |||
| '''Martha''' | |||
| ''I don't know right now'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Virgil.png|150px]] | |||
| '''Virgil''' | |||
| ''[[Tom Wayland]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Jeff.png|150px]] | |||
| '''Jeff''' | |||
| ''[[Dan Green]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Davey.png|150px]] | |||
| '''Davey''' | |||
| ''[[Marc Thompson'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Raul.png|150px]] | |||
| '''Raul''' | |||
| ''I don't know right now'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Michael Unova.png|150px]] | |||
| '''Michael''' | |||
| ''I don't know right now'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Ultimo.png|150px]] | |||
| '''Ultimo''' | |||
| ''[[Marc Thompson]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Keno.png|150px]] | |||
| '''Kenō''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits