77
edits
Saiph charon (talk | contribs) |
Saiph charon (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| style="background:#{{normal color light}}" | ''{{color|{{normal color dark}}|110}}'' | | style="background:#{{normal color light}}" | ''{{color|{{normal color dark}}|110}}'' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| rowspan="3" align="right" style="background:#{{normal color dark}}" | {{color|{{normal color light}}| | | align="right" style="background:#{{normal color dark}}" | {{color|{{normal color light}}|1}} | ||
| style="background:#{{water color light}}" | '''Deluge''' | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Electro Ball|{{electric color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{fire color light}}" | '''Scorch''' | |||
| style="background:#{{psychic color light}}" | '''{{mcolor|Power Swap|{{psychic color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{dark color light}}" | '''{{mcolor|Guard Swap|{{psychic color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{grass color light}}" | '''{{mcolor|Magical Leaf|{{grass color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{ice color light}}" | '''{{mcolor|Ice Shard|{{ice color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{flying color light}}" | '''{{mcolor|Whirlwind|{{normal color dark}}}}''' | |||
|- align="center" | |||
| rowspan="3" align="right" style="background:#{{normal color dark}}" | {{color|{{normal color light}}|1}} | |||
| colspan="9" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Tail Whip|{{normal color dark}}}}'' | | colspan="9" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Tail Whip|{{normal color dark}}}}'' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 157: | Line 167: | ||
| style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Discharge|{{electric color dark}}}}''' | | style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Discharge|{{electric color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Lava Plume|{{fire color dark}}}}''' | | style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Lava Plume|{{fire color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{normal color light}}" | '' | | style="background:#{{normal color light}}" | ''Min Wave'' | ||
| style="background:#{{normal color light}}" | '' | | style="background:#{{normal color light}}" | ''Shadow Sweep'' | ||
| style="background:#{{grass color light}}" | ''{{mcolor|Synthesis|{{grass color dark}}}}'' | | style="background:#{{grass color light}}" | ''{{mcolor|Synthesis|{{grass color dark}}}}'' | ||
| style="background:#{{ice color light}}" | '''Snowstorm''' | | style="background:#{{ice color light}}" | '''Snowstorm''' | ||
Line 187: | Line 197: | ||
| style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Thunder|{{electric color dark}}}}''' | | style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Thunder|{{electric color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Fire Blast|{{fire color dark}}}}''' | | style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Fire Blast|{{fire color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{psychic color light}}" | ''{{mcolor| | | style="background:#{{psychic color light}}" | ''{{mcolor|Morning Sun|{{normal color dark}}}}'' | ||
| style="background:#{{psychic color light}}" | ''{{mcolor| | | style="background:#{{psychic color light}}" | ''{{mcolor|Moonlight|{{normal color dark}}}}'' | ||
| style="background:#{{fire color light}}" | ''{{mcolor|Sunny Day|{{fire color dark}}}}'' | | style="background:#{{fire color light}}" | ''{{mcolor|Sunny Day|{{fire color dark}}}}'' | ||
| style="background:#{{ice color light}}" | ''{{mcolor|Hail|{{ice color dark}}}}'' | | style="background:#{{ice color light}}" | ''{{mcolor|Hail|{{ice color dark}}}}'' |
edits