2,600
edits
(Undo revision 1566047 by Vuvuzela2010 (talk) It's like that on all the tables.) |
|||
Line 575: | Line 575: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Tornado|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Tornado|000}} | ||
| 4941-6440 | | 4941-6440 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|249|Lugia}} | |||
| {{pcolor|Lugia|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Aeroblast|000}} | |||
| 6482-3610 | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | |
edits