90
edits
No edit summary |
m (→Dark Rush) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| || Mandibuzz || {{e|Darkness}} || | | || Mandibuzz || {{e|Darkness}} || | ||
|- | |||
| || Eevee || {{e|Colorless}} || | |||
|- | |- | ||
| 064/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Dark Patch|64}} || I || {{rar|Uncommon}} | | 064/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Dark Patch|64}} || I || {{rar|Uncommon}} |
edits