495
edits
m (→Intro) |
|||
Line 144: | Line 144: | ||
|Team "R" | |Team "R" | ||
|- | |- | ||
|Russian | |rowspan="2" | Russian | ||
|Команда Р ''Komanda R'' | |Команда Р ''Komanda R'' | ||
|Team R | |Team R | ||
|- | |||
|Команда Ракета ''Komanda Raketa'' | |||
|Team Rocket | |||
|- | |- | ||
|Spanish (Latin America) | |Spanish (Latin America) |
edits