131
edits
Line 295: | Line 295: | ||
|{{p|Croagunk}}<br>(23.0 kg) | |{{p|Croagunk}}<br>(23.0 kg) | ||
|{{p|Mothim}}<br>(23.3 kg) | |{{p|Mothim}}<br>(23.3 kg) | ||
|{{p|Munna}}<br>(23.3kg) | |||
|{{p|Relicanth}}<br>(23.4 kg) | |{{p|Relicanth}}<br>(23.4 kg) | ||
|{{p|Elekid}}<br>(23.5 kg) | |{{p|Elekid}}<br>(23.5 kg) | ||
Line 300: | Line 301: | ||
|{{p|Lileep}}<br>(23.8 kg) | |{{p|Lileep}}<br>(23.8 kg) | ||
|{{p|Slakoth}}<br>(24.0 kg) | |{{p|Slakoth}}<br>(24.0 kg) | ||
|- | |||
|{{p|Numel}}<br>(24.0 kg) | |{{p|Numel}}<br>(24.0 kg) | ||
|{{p|Lumineon}}<br>(24.0 kg) | |{{p|Lumineon}}<br>(24.0 kg) | ||
|{{p|Happiny}}<br>(24.4 kg) | |{{p|Happiny}}<br>(24.4 kg) | ||
Line 309: | Line 310: | ||
|{{p|Flareon}}<br>(25.0 kg) | |{{p|Flareon}}<br>(25.0 kg) | ||
|{{p|Croconaw}}<br>(25.0 kg) | |{{p|Croconaw}}<br>(25.0 kg) | ||
|<br> | |<br> | ||
|<br> | |<br> |
edits