11,618
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (→List of sync pairs with EX roles: added remaining EX roles for April) |
|||
Line 365: | Line 365: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| March 31, 2024 | | March 31, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Lysandre|pokemonnum=0717|pokemon=Yveltal}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| April 3, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Elesa|alt=Classic|pokemonnum=0587|pokemon=Emolga}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| April 3, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Emma|pokemonnum=0169|pokemon=Crobat}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| April 3, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Red|sygna=y|pokemonnum=0006|pokemon=Charizard}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| April 5, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=May|sygna=y|pokemonnum=0257|pokemon=Blaziken}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| April 5, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Hilda|sygna=y|pokemonnum=0494|pokemon=Victini}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| April 5, 2024 | |||
<!--|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Barry|alt=Special Costume|pokemonnum=0214|pokemon=Heracross}} | ||
Line 374: | Line 404: | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | ||
| April 14, 2024--> | | April 14, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Archie|pokemonnum=0382|pokemon=Kyogre}} | |||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| April 25, 2024--> | |||
|} | |} | ||