215
edits
Chungkingpun (talk | contribs) |
|||
Line 331: | Line 331: | ||
| align="center" |{{ic|Ghost}} | | align="center" |{{ic|Ghost}} | ||
| align="center" |{{ic|poison}} | | align="center" |{{ic|poison}} | ||
|- | |||
|358 | |||
|{{MS|358}} | |||
|{{p|Chimecho}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Psychic}} | |||
|} | |} | ||
edits