15,816
edits
Line 307: | Line 307: | ||
|{{p|Luxray}} | |{{p|Luxray}} | ||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Electric}} | | colspan="2" align="center" |{{ic|Electric}} | ||
|- | |||
|410 | |||
|[[Image:410MS.png]] | |||
|{{p|Shieldon}} | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Steel}} | |||
|- | |||
|411 | |||
|[[Image:411MS.png]] | |||
|{{p|Bastiodon}} | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Steel}} | |||
|- | |||
|417 | |||
|[[Image:417MS.png]] | |||
|{{p|Pachirisu}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Electric}} | |||
|- | |||
|418 | |||
|[[Image:418MS.png]] | |||
|{{p|Buizel}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Water}} | |||
|- | |||
|419 | |||
|[[Image:419MS.png]] | |||
|{{p|Floatzel}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Water}} | |||
|- | |||
|431 | |||
|[[Image:431MS.png]] | |||
|{{p|Glameow}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | |||
|- | |||
|432 | |||
|[[Image:432MS.png]] | |||
|{{p|Purugly}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | |||
|- | |||
|434 | |||
|[[Image:434MS.png]] | |||
|{{p|Stunky}} | |||
| align="center" |{{ic|Poison}} | |||
| align="center" |{{ic|Dark}} | |||
|- | |||
|435 | |||
|[[Image:435MS.png]] | |||
|{{p|Skuntank}} | |||
| align="center" |{{ic|Poison}} | |||
| align="center" |{{ic|Dark}} | |||
|- | |||
|449 | |||
|[[Image:449MS.png]] | |||
|{{p|Hippopotas}} | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Ground}} | |||
|- | |- | ||
|450 | |450 | ||
| | |[[Image:450MS.png]] | ||
|{{p|Hippowdon}} | |{{p|Hippowdon}} | ||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Ground}} | | colspan="2" align="center" |{{ic|Ground}} |
edits